FPLİNE | Alkent 2000 Evleri
917
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-917,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Alkent 2000 Evleri

Alkent 2000 Evleri

İstanbul Hadımköy mevkiinde bulunan Alkent 2000 Evleri mimarisi ve lokasyonu ile çok özel bir proje olarak bulunmaktadır. Aynı özellikte İsviçre’den getirmiş olduğumuz Dünya’nın en ünlü Güneş Kırıcı sistemi olan Griesser firmasının kendisinin patentli ürünlerinden Grinotex Sinüs model uygulamasını gerçekleştirdik.

Güneşin ışınlarını kendi isteğinize göre, aynı zamanda bina dışındaki sensörler ile açısının değişmesini sağlayarak ışığın evinizin içindeki miktarı ayarlamanızı sağlamaktadır.

“Bu proje gerçekleştirilirken ev sahibinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak belirlendi, doğramalara uygun olarak brisoley sisteminin konstrüksiyonu özel Ral renk ile yaş boya yapıldı, kullanılan profiller beyaz desenli renk seçilerek uygulama yapıldı, kullanılan motor grubu Alman Elero marka Roltop 868 serisi tubular motorlar seçildi, yine elero 5 kanallı kumanda edilmesi gerçekleştirildi.”

Galeri

Proje

Proje: Alkent 2000 evleri

 

Müşteri: Makel Elektrik

 

Mimar: Özel Mimarlık

 

Fpline Dış Cephe Perde Sistemi