FPLİNE | Çubuklu Vadi
851
page-template-default,page,page-id-851,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Çubuklu Vadi

Çubuklu Vadi

İstanbul’daki son zamanlarda yapılan ahşap ile modern mimarinin birbiri ile en uyumlu örneklerinden birine sahip olan projelerinden Çubuklu Vadi Evleri Beykoz mevkiindeki yerini alarak bütün ihtişamı ile duruyor.

Bu projede ki ürün grubları çok özel ve ince detaylardan sonra seçilerek oluşturuldular. Bu seçilen Marka ürünlerin içinde Crocist Güneş Kontrol Sistemleri olarak Fpline Dış Cephe Perdemizin kullanımı seçilmiştir.

“Bu proje gerçekleştirilirken ev sahibinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak belirlendi, doğramalara uygun olarak perde sisteminin konstrüksiyonu özel Ral renk ile fırın boya yapıldı, kullanılan kumaş antrasit desenli kumaş seçilerek uygulama yapıldı, kullanılan motor grubu Alman Elero marka Roltop 868 serisi tubular motorlar seçildi, yine elero 5 kanallı kumanda edilmesi gerçekleştirildi.”

Galeri

Proje

Proje : Çubuklu Vadi Evleri

Müşteri : Fırat Gönenç Bey Evi

Mimar : Özel bir mimarlık

Fpline Dış Cephe Perde Sistemi