FPLİNE | Galata Köprüsü Dersaad
856
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-856,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Galata Köprüsü Dersaad

Galata Köprüsü Dersaad

Adındanda belli olduğu gibi Sultanlara layık bir mimarisi ve lokasyona sahip İstanbul’un en güzel manzaralarından birine sahip olan Sultan Makamı Çengelköy Mevkii şık duruşuna eşlik etmekten onur duyuyoruz.

Bu projede ki ürün grupları çok özel ve ince detaylardan sonra seçilerek oluşturuldular. Bu seçilen Marka ürünlerin içinde Crocist Güneş Kontrol Sistemleri olarak Fpline Dış Cephe Perdemizin kullanımı seçilmiştir.

“Bu proje gerçekleştirilirken ev sahibinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak belirlendi, doğramalara uygun olarak perde sisteminin konstrüksiyonu özel Ral renk ile fırın boya yapıldı, kullanılan kumaş antrasit desenli kumaş seçilerek uygulama yapıldı, kullanılan motor grubu Alman Elero marka Roltop 868 serisi tubular motorlar seçildi, yine elero 15 kanallı kumanda edilmesi gerçekleştirildi.”

Galeri

Proje

Proje : Galata Köprüsü

Müşteri : Dersaadet

Proje Yetkilisi : Arslan Haravon

Fpline Dış Cephe Perde Sistemi