FPLİNE | Mesa Çamlıca
879
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-879,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Mesa Çamlıca

Mesa Çamlıca

İstanbul’un en keyifli lokasyonlarından Çamlıca Tepesinde yerini alan, günümüzün en son teknolojik ve modern yapılarından birini daha bize kazandıran Mesa A.Ş. en son projesinde Crocist markası ve perdelerimizi tercih etmesinden dolayı memnuniyet duyduk. Teşekkürler.

Bu projede ki ürün grubları çok özel ve ince detaylardan sonra seçilerek oluşturuldular. Bu seçilen Marka ürünlerin içinde Crocist Güneş Kontrol Sistemleri olarak Fpline Dış Cephe Perdemizin kullanımı seçilmiştir.

“Bu proje gerçekleştirilirken ev sahibinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak belirlendi, doğramalara uygun olarak perde sisteminin konstrüksiyonu özel Ral renk ile fırın boya yapıldı, kullanılan kumaş Recasens kahve bronz desenli kumaş seçilerek uygulama yapıldı, kullanılan motor grubu Alman Elero marka Varieco serisi tubular motorlar seçildi, bina içinde kurulan ev otomasyonundan kumanda edilmesi gerçekleştirildi.”

Galeri

Proje

Proje: Mesa Çamlıca

 

Müşteri: Mesa A.Ş.

 

Mimar: Erginoğlu Çalışlar Mimarlık

 

Fpline Dış Cephe Perde Sistemi