FPLİNE | Antteras Evleri
924
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-924,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Antteras Evleri

Antteras Evleri

Türkiye’nin sayılı inşaat firmalarından Ant Yapı’nın imzası ile, eski Osmanlı Konakları ile yeni Modern mimarinin buluştuğu ve lokasyon olarak İstanbul’un en güzel yerlerinden Küplüce Mevkii bulunan yapılar Crocist markası ile daha da zengin duruyorlar.

Bu projede ki ürün grubları çok özel ve ince detaylardan sonra seçilerek oluşturuldular. Bu seçilen Marka ürünlerin içinde Crocist Güneş Kontrol Sistemleri olarak Fpline Dış Cephe Perdemizin kullanımı seçilmiştir.

“Bu proje gerçekleştirilirken ev sahibinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak belirlendi, doğramalara uygun olarak perde sisteminin konstrüksiyonu özel Ral renk ile fırın boya yapıldı, kullanılan kumaş açık gri desenli kumaş seçilerek uygulama yapıldı, kullanılan motor grubu Alman Elero marka Varieco serisi tubular motorlar seçildi, ev otomasyonu ile kumanda edilmesi gerçekleştirildi.”

Galeri

Proje

Proje: Antteras Evleri

 

Müşteri: Ant Yapı A.Ş.

 

Mimar: Mim.Ahmet Sayar

 

Fpline Dış Cephe Perde Sistemi